Recenze

Jsme rádi, že naše kurzy přinášejí lidem nejen nové dovednosti, ale také radost a možnost vyjádřit se skrze květiny.

Z ohlasů našich studentů víme, že si cení přístupu naších lektorů, jejích znalostí a umění motivovat. Každý kurz je pro nás šancí sdílet lásku k květinám a pomoci našim studentům najít vlastní kreativní cestu. Nabízíme kurzy pro úplné začátečníky i pro pokročilé, takže u nás si vybere opravdu každý. Děkujeme všem našim studentům za to, že jsou s námi a stávají se součástí naší kreativní rodiny.

Vaše kladné hodnocení nás motivuje v naší práci dál a pomáhá nám posouvat floristiku vždycky o kousek dál.


Dan Beranová

Ve FlowerAcademy jsem absolvovala akreditovaný kurz floristiky. Ze začátku jsem si nebyla jistá, co mi kurz dá. Už během kurzu jsem dostala mnoho zkušeností a inspirace. Nejlepší rozhodnutí v mé květinové profesi. Děkuju Dana Beranová


Nevidomá studentka Romanka

Tato úžasná, skvělá, usměvavá a velmi empatická dáma byla jediná a je jediná v České republice, která se nebála vzít mě, zcela nevidomou, do kurzu floristiky a absolvovat se mnou veškeré postupy a přípravy na zkoušky. Jsou to pro mě chvíle naprosto nezapomenutelné a strašně moc si všeho vážím. Pavlínka, ze mě udělala jedinou nevidomou floristku v České republice a za to jsem a vždy budu neskutečně moc vděčná. Naučila mě naprosto nové techniky, naučila mě vázat květiny na profesionální úrovni. A hlavně pro mě to nejdůležitější, Pavlínka mi prostě splnila sen.


Tamara

Krásná, vždy usměvavá, inteligentní a velmi talentovaná Pavlína Vítková. Tohle je skutečný profesionál. Miluje květiny a svou lásku přenáší i na ostatní lidi. Jsem strašné ráda, že jsem si vybrala Flower Academy k rekvalifikačnímu kurzu. Potkala jsem tam bezva lidí a v neskutečně perfektní atmosféře se mi dobře učilo i pracovalo. Bylo všem nám moc líto, že kurz skončil. Všem mohu s čistým svědomím paní Vítkovu a Flower Academy doporučit.


Halyna

Paní Vítková je skutečný profesionál. Sama jsem netušila, že se dokážu za necelý měsíc naučit tolik věcí kolem floristiky. Dnes vím, že jsem udělala moc dobře, že jsem si vybrala Flower Academy k rekvalifikačnímu kurzu. Po celou dobu kurzu, jsem byla mezi bezva holkama v neskutečně perfektní atmosféře se mi dobře učilo i pracovalo. Paní Vítková nás zásobila množstvím materiálu, kytek i informací. Na zkoušky jsem se spíš těšila, než se jich bála. Nakonec mi bylo moc líto, že kurz skončil. Všem mohu s čistým svědomím paní Vítkovou doporučit. Děkuji za vše s pozdravem Halyna


Katka

Profesionální přístup s přátelskou atmosféru. Vřele doporučuji pro všechny milovníky květin. Bylo to nezapomenutelné


Ivana Horňáková

Kurzu floristiku pod vedením zkušené a velmi profesionální lektorky Pavly Vítkové jsem se měla možnost zúčastnit letos v červnu (2023). V oblasti floristiky jsem byla naprostý laik a během kurzu jsem od Pavly dostala spoustu výborných, důležitých a praktických informací pro práci floristky. Nebylo to pouze o teorii, ale také jsme každý den teorii vyzkoušeli na tvorbě konkrétních kytic, aranží apod. Co bylo velmi osvěžující, je to, že Pavla do své pro profese floristky dávala vždy srdce a s tím také celý kurz vedla. Snažila se nám předat důležitost přístupu k této práci - dělat ji kvalitně s výsledkem, že lidé, kteří od nás výrobky koupí, budou oslovení, potěšeni, nadšeni a naše práce v jakékoliv životní situaci (narození dítěte, svatba, narozeniny i odchod někoho z tohoto světa) dá těmto lidem to, co v dané chvíli dát má. Ať už radost nebo útěchu. V kurzu nás bylo 14 a byla to příjemná sestava tvořivých lidí. Pokud chcete a máte tu možnost, nenechte si Pavliny kurzy utéct!!!


Dominika Mešková

Během jednodenního kurzu jsem se dozvěděla mnoho potřebných informací o vázání kytic a měla jsem možnost si vyzkoušet hned několik technik vázání. Na kurzu panovala přátelská atmosféra, celá místnost krásně voněla květinami a domů jsme si odvezla nádhernou kytici. Všem doporučuji.


Tento kurz byl můj splněný sen:). Jsem moc ráda, že jsem si vybrala Flower Academy a Pavlínku Vitkovou, bylo to úžasné a můžu všem jen doporučit. Pavlínka má úžasnou trpělivost a spoustu zkušeností, které předává dál. Doufám, že se ještě na nějakém kurzu potkáme.


Eva

Nebanujem! DOPORUČUJEM! Bolo to super ,veľmi zaujímavé, náučné ...každý deň celé tri týždne som sa tešila, doslova hltala nové informácie, nápady, triky či rady vo floristike...a samozrejme aj na náš skvelý kolektív, nové priateľstvá ;) Veľké plus bola práca so živými, vždy čerstvými kvetinkami. Pavlínka je skvelá a skúsena osôbka - floristka, s bohatou praxou, ktorá vysvetlí, ukáže, naučí...bola plná elánu, odhodlania pracovať na našom objavovaní a zasvädcovaní do zakutia floristiky ...Pavlínka, ďakujem za všetķo :) Neváhala by som si to všetko zopakovat Praha, Evka K.


Odebírejte náš newsletter

Budete informováni o nových článcích na blogu, o tipech a o tom, co chystáme.

Flower Academy s.r.o.

Společnost vedená u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka C 60948.