Podzimní věnec na dveře, Ostrava, 24. 9. 2024


1 500 Kč

Zapomeňte na obyčejné uvítací rohože! Přivítejte své hosty s grácií a stylem pomocí našeho jedinečného podzimního věnce na dveře.

Doba trvání lekce
3 hodiny
Místo konání
Teslova 1117/2D, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
Termín konání
24.09.2024
Čas konání
16:00 - 19:00

Popis produktu

Podzimní věnec na dveře: Vaše uvítací vizitka plná barev a emocí

Ráda bych vám představila historii věšení podzimních věnců na dveře, což je krásná a tradiční dekorace, která dodává našim domovům kouzelnou atmosféru podzimu.

Historie věšení věnců na dveře sahá až do dob starověkého Říma, kde věnce symbolizovaly vítězství a čest. Římané věšeli věnce z vavřínu na dveře svých domovů jako znamení úspěchu a ochrany před zlými duchy. Tento zvyk se postupně rozšířil po celé Evropě a získal nové významy v různých kulturách.

Podzimní věnce, jak je známe dnes, mají své kořeny v tradici sklizňových slavností. V této době lidé oslavovali úspěšnou úrodu a připravovali se na zimu.
Věnce byly vyráběny z podzimních plodů, barevných listů, bobulí a větviček, což symbolizovalo hojnost a díkůvzdání za bohatou úrodu.

Věšení těchto dekorací na dveře mělo zajistit úspěšnou sklizeň i v následujícím roce a chránit domov před nepříznivými silami.

Dnes jsou podzimní věnce oblíbenou dekorací, která přináší do našich domovů teplé a útulné podzimní barvy a atmosféru. Věšení věnců na dveře je krásný způsob, jak přivítat hosty a vyjádřit vděčnost za krásy podzimu.

Pokud máte zájem se naučit, jak vytvořit svůj vlastní podzimní věnec na dveře, zveme vás na náš workshop, kde vás naučíme různé techniky a poskytneme potřebné materiály k vytvoření vašeho unikátního věnce, který bude ozdobou vašeho domova.


Představte si, že váš domov má svou vlastní jedinečnou vizitku, která okamžitě vyvolá úsměv na tváři každého, kdo projde vašimi dveřmi. Tímto kouzelným uvítáním může být náš podzimní věnec na dveře, plný barev, přírodní krásy a osobního příběhu.

Zapomeňte na obyčejné uvítací rohože! Přivítejte své hosty s grácií a stylem pomocí našeho jedinečného podzimního věnce na dveře.


Proč si zamilujete náš podzimní věnec na dveře?

1. Unikátní design a autentičnost

Každý věnec je originální a jedinečný, vytvořený přímo vámi. Vyjadřuje vaši osobnost, kreativitu a emoce. Žádné dva věnce nebudou stejné, každý bude mít svůj vlastní příběh.

2. Krása podzimní přírody

Věnce jsou vyrobeny z přírodních materiálů, které nám podzim nabízí v pestrých barevných odstínech. Listí, šišky, bobule a další přírodní prvky přinášejí krásu a útulnost do vašeho domova.

3. Relaxace a kreativní terapie

Tvorba věnce je nejen zábavná, ale také relaxační. Věnujete se aktivitě, která vám pomůže uvolnit se a zapomenout na stres každodenního života. Uvolněte svou mysl a nechte svou kreativitu volně plynout.

4. Naučíte se nové techniky

Na našem kurzu se naučíte jednu ze základních technik výroby věnců, která vám otevře dveře k dalším kreativním projektům. Budete mít základy, které můžete dále rozvíjet a zdokonalovat.

5. Bez nepořádku doma

Nemusíte se obávat nepořádku ve vašem domově. Na našem kurzu dostanete veškerý potřebný materiál a pracovní prostor, takže se můžete plně soustředit na tvorbu.

6. Komunita a sdílení zážitků

Na kurzu se setkáte s lidmi, kteří sdílejí váš zájem o kreativitu a design. Můžete si vyměňovat nápady, tipy a inspirovat se navzájem. Od náctiletých po důchodce – každý je vítán!


Co získáte na kurzu?

 • Veškerý potřebný materiál: Listí, šišky, bobule, nitě, drátky a další přírodní prvky.
 • Odborné vedení: Pavlína Vítková, zkušená lektorka, vás povede krok za krokem, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.
 • Inspiraci a nové dovednosti: Naučíte se techniky, které můžete dále využívat a rozvíjet.

Pro koho je kurz vhodný?

 • Náctiletí: Ideální první krok do světa kreativního tvoření.
 • Dospělí: Perfektní způsob, jak si odpočinout a zapomenout na každodenní stres.
 • Senioři: Kreativní aktivita, která stimuluje mysl a přináší radost.

Připojte se k nám a vytvořte si svůj vlastní podzimní věnec na dveře – uvítací vizitku, která potěší nejen vás, ale i vaše hosty.


Důležité

 • Datum: 24. 9. 2024
 • Hodiny: 16:00 - 19:00
 • Místo: Ostrava Přívoz, ul. Teslova 1117/2d
 • Lektor: Pavlína Vitková

Cena: 1500 Kč

Co si vzít sebou:

 • Zahradnické nůžky, štípačky na drát, nůžky na papír.

Co zajistíme:

 • Materiál, káva, čaj

Začněte svou kreativní cestu s naším podzimním věncem a nechte svou kreativitu rozkvést!

Těší se na vás tým Flower academy.

Odebírejte náš newsletter

Budete informováni o nových článcích na blogu, o tipech a o tom, co chystáme.

Flower Academy s.r.o.

Společnost vedená u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka C 60948.