Fotografie jsou ilustrativní, pracujeme s materiálem dle ročního období.

Adventní dekorace na stůl, Brno, 29. 11. 2025


1 500 Kč

Prožijte kouzelný adventní čas s naším floristickým workshopem. Naučte se nové techniky a vytvořte si nádherný věnec na stůl. Přihlaste se ještě dnes!

Doba trvání lekce
2 hodiny
Místo konání
Masarykova 118, 664 42 Modřice, Česko
Termín konání
29.11.2025
Čas konání
15:00 - 17:00

Popis produktu

Adventní věnec je jako harmonická symfonie přírody a tradice, kde každá větvička a jehličí tvoří noty, které společně vytvářejí krásnou melodii Vánoc.


Naučte se správné techniky

Adventní věnce se liší v tradičních barvách i v počtu svíček. Tato pravidla jsou úzce spojena s použitím a smyslem věnce, a proto jsou do značné míry rozhodující.

Tento přechod od frustrace k radosti a hrdosti vám umožní náš workshop tvorby vánočních dekorací na Flower Academy. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby vás naučily nové techniky tvorby korpusů, správné použití barevného ladění a rozložení dekorativního materiálu.
Pod vedením zkušené lektorky Pavlíny Vítkové si osvojíte dovednosti, které vám umožní vytvořit úchvatné adventní dekorace na stůl, které budou nejen krásné, ale také originální a trvanlivé.

Hotová vaše práce bude adventní dekorace na stůl. Věnec bude tvořen z různých druhů jehličnanů. Naším cílem bude udělat věnec tzn. katalogový - krásný, bohatý ve správných geometrických tvarech.


Program workshopu

Program workshopu zahrnuje detailní vysvětlení technik, seznámení s materiálem a samostatnou práci pod dozorem lektora, takže budete mít jistotu, že výsledek bude profesionální a krásný.

  • 15:00 – zahájení
  • 15:10 – vysvětlení techniky, seznámení s materiálem, ukázka hotové dekorace
  • 15:30 – samostatná práce pod dozorem lektora
  • 17:00 – ??? – dle potřeby – konec workshopu

Výhody našeho vánočního adventního věnce na stůl

1. Tradiční adventní věnec z chvojí a zelených rostlin na stůl

Benefit: Přineste si kousek přírody přímo do vašeho domova a vytvořte atmosféru, která zahřeje srdce celé rodiny.

2. Svíčky si přineste svoje vlastní

Benefit: Pokud máte specifický požadavek na barvu, přineste si své vlastní svíčky. Velikost svíček přizpůsobíme velikosti věnce. Na workshopu budete mít na výběr svíčky v barvách krémové a bílé, a ve tvaru kónických a klasických adventních.

3. Volba tradičních barev a počtu svíček

Benefit: Respektujte své tradice a vytvořte věnec, který bude odrážet vaše osobní zvyky a význam adventu.

4. Účast pro všechny, kteří chtějí příjemně strávit čas

Benefit: Společně strávený čas s kreativními lidmi, během kterého si odpočinete a zároveň vytvoříte krásnou adventní dekoraci.

5. Tvorba katalogového věnce

Benefit: Naučíte se techniky, které vám umožní vytvořit věnec jako z katalogu – krásný, bohatý a dokonale symetrický.

6. Rozvoj floristických dovedností

Benefit: Získejte nové dovednosti a sebevědomí ve floristice, díky kterým budete moci tvořit nádherné dekorace nejen na Vánoce.

7. Dárkový poukaz jako perfektní dárek

Benefit: Darujte zážitek, který obdarovaného naučí něco nového a zároveň mu poskytne radost z tvořivosti a krásné dekorace.

8. Nové techniky a barevné ladění

Benefit: Objevte nové techniky a naučte se, jak správně kombinovat barvy a dekorační materiály pro perfektní vizuální efekt.

9. Samostatná práce pod dozorem lektora

Benefit: Získáte praktické zkušenosti a cenné rady od profesionála, což vám umožní dosáhnout profesionálních výsledků.


Důležité

  • Datum: 29. 11. 2025
  • Hodiny: 15:00 - 17:00
  • Místo: Masarykova 118, Brno-Modřice
  • Lektor: Nicol Hamalčíková

Cena: 1500 Kč

Co si vzít sebou:

  • Můžete i vlastní svíčky (poskytujeme svíčky v neutrální krémové a bílé barvě v ceně workshopu)
  • Zahradnické nůžky, štípačky na drát, nůžky na papír.

Co zajistíme:

  • Materiál, káva, čaj

Místo konání

Masarykova 118, Brno-Modřice

Pro cestu z Brna, hlavního vlakového nádraží, na adresu Masarykova 118, Modřice, máte následující možnosti městské dopravy v ranních hodinách mezi 8:00–9:00:

1. Vlak S3

Přímý vlak linky S3 z Brna hlavního nádraží:

Odjezd: 8:48
Příjezd: cca 8:58 na stanici Modřice.
Poznámka: Ze stanice Modřice je to pěšky cca 500 metrů na Masarykovu ulici 118.

2. Tramvaj č. 2

Tramvajová linka č. 2 jede z centra Brna (například ze zastávek Hlavní nádraží nebo Úzká) na konečnou „Modřice, smyčka“.
Interval: Každých cca 10 minut.
Poznámka: Ze zastávky „Modřice, smyčka“ je to několik minut pěšky na Masarykovu ulici 118.

3. Autobus č. 49

Autobusová linka č. 49 staví přímo na zastávce „Modřice, Masarykova“.
Spoje mezi 8:00–9:00: Několik spojů směr Olympia/Brno.
Poznámka: Zastávka „Modřice, Masarykova“ se nachází přímo u adresy Masarykova 118.

Jízdenky a tarif
Pro všechny uvedené spoje potřebujete jízdenku IDS JMK na tři tarifní zóny (100+101+510). Cena a platnost jízdenky je stejná bez ohledu na zvolený dopravní prostředek. Doporučuje se zakoupit jízdenku předem nebo využít bezkontaktní platbu.

Doporučení:
Nejpohodlnější možností je využít:

Autobus č. 49, protože staví přímo u adresy.
Alternativně lze použít tramvaj č. 2 nebo vlak S3, podle preferencí a času odjezdu.

Parkování je možné v areálu.


Připojte se k našemu workshopu a objevte kouzlo tvorby vlastního adventního věnce, který bude ozdobou vašeho domova!

Nechte svou kreativitu rozkvést a užijte si nezapomenutelný zážitek plný vánoční inspirace.

Těším se na náš kreativní před adventní čas. 
Nicol Hamalčíková

Odebírejte náš newsletter

Budete informováni o nových článcích na blogu, o tipech a o tom, co chystáme.

Dobrý anděl

Ahoj, s radostí oznamujeme, že naše firma pravidelně podporuje nadaci Dobrý anděl měsíčním příspěvkem. Tato podpora nám umožňuje přispívat k lepší budoucnosti a pomáhat těm, kteří to potřebují. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto úžasného projektu.
Z každého nákupu našich kurzů jde určitá část na podporu nadace Dobrý anděl, což znamená, že i vy se můžete stát součástí této pomoci.
Děkujeme, že jste s námi na této cestě pomoci a podpory.

Logo Dobrý angěl

Flower Academy s.r.o.

Společnost vedená u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka C 60948.